Елитният Атлетик Билбао се поизложи в първия си мач от

...

Билбао се изложи с аматьори, но ще може да се поправи

Елитният Атлетик Билбао се поизложи в първия си мач от 1/16-финалите за Купата на Краля. Баските не съумяха да победят третодивизионния Форментера като посетители и мачът приключи 1:1.

Все отново представителят на Примера дивисион ще има опция да поправи грешката в реванша, който ще се играе на неговия "Сан Мамес ". Тази борба е в края на ноември и дилетантите към този момент наподобяват обречени.

Иначе почитателите на Форментера могат да са щастливи от видяното от момчетата си. Те даже поведоха в резултата против надалеч по-класния си и титулуван противник в 61-та минута посредством Фернандо Линан.

Раул Гарсия обаче бързо върна Атлетик в мача и изравни единствено две минути по-късно, като по този метод най-малко спести унижението на отбора си да падне от третодивизионен отбор, па въпреки и с запасите.