Елементарни индивидуални грешки са довели до тежката загуба на Гьозтепе

...
Елементарни индивидуални грешки са довели до тежката загуба на Гьозтепе
Коментари Харесай

Стоилов: Не заслужавахме толкова тежка загуба от Бешикташ




Елементарни самостоятелни неточности са довели до тежката загуба на Гьозтепе с 0:4 от Бешикташ в 23-ия кръг на турското състезание, счита старши треньорът на отбора Станимир Стоилов. Българският експерт обаче е на мнение, че резултатът е прекомерно тежък по отношение на показаното на терена.
 Мъри записа най-тежката си загуба като треньор на Гьозтепе
Мъри записа най-тежката си загуба като треньор на Гьозтепе

Бешикташ напряко ги разруши от пердах

След триумфа Бешикташ изпревари Гьозтепе и зае четвъртото място с 43 точки, до момента в който отборът на Стоилов е пети с 41. Начело е Галатасарай с 55 точки.

" Първо, приветствам Бешикташ. Не мисля, че заслужавахме да загубим с толкоз огромна разлика. Това е в действителност неприятен резултат и сме доста смутени. Допуснахме доста обикновени неточности, от които станаха головете. Моят тим обаче сподели уверено, нападателно отношение на терена, печелейки персоналните дуели. Но допуснахме прекалено много самостоятелни неточности и вследствие на това инкасирахме резултат, който не искахме. Затова сме толкоз тъжни ", съобщи Стоилов.

" Преди всичко, най-важното за нас е бързо да се върнем към победния път и се надявам също по този начин никой от нашите играчи да не е контузен. Защото имахме доста проблеми заради травми. Играчите, които влязоха през днешния ден, бяха тези, които се завърнаха от травми. Също по този начин, както загатнах по-рано, би трябвало да отстраним тези самостоятелни неточности допустимо най-скоро. Мога да кажа, че сме положителни във връзка с дисциплинираност, тактичност и увереност. Така че, в случай че отстраним тези самостоятелни неточности, имам вяра, че скоро ще се върнем към победния път ", добави той.

Българският полузащитник Филип Кръстев стартира като титуляр за Гьозтепе и остана на терена до 58-ата минута, когато бе сменен от Алексис Антунеш.

Следващият мач на Гьозтепе е на 28 февруари против Еюпспор вкъщи.
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР