Експлозия в учебен център на шерифския отдел на окръг Лос

...
Експлозия в учебен център на шерифския отдел на окръг Лос
Коментари Харесай

Най-малко трима души са загинали при експлозия в Лос Анджелис

Експлозия в образователен център на шерифския отдел на окръг Лос Анджелис е умъртвила минимум трима души. За детонацията е обявено към 07:30 локално време (17:30 българско). Главният прокурор на Съединени американски щати Пам Бонди споделя, че федерални сътрудници са на мястото на случая, написа Би Би Си.
Прочетете още
„ Нашите федерални сътрудници са на мястото и работим, с цел да научим повече. Моля, молете се за фамилиите на починалите заместници на шерифа “, написа тя в платформата X. Тя добавя, че е разговаряла с шерифа на окръг Лос Анджелис Робърт Луна.

Говорител на шерифския отдел на Лос Анджелис удостовери, че е зародила детонация в образователния център  Biscailuz Center Academy  в източен Лос Анджелис, само че съобщи, че към момента не са подготвени да потвърдят смъртни случаи или ранени. Причината за детонацията се проверява, прибавя представителят.

Кметът на Лос Анджелис Карън Бас споделя, че следователите по палежите и членовете на екипа за неутрализиране на бомби на полицейското ръководство на Лос Анджелис „ спомагат в образователния център “. Тя го нарича „ отблъскващ случай “ и споделя, че „ мислите на жителите на Лос Анджелис са с всички наранени от тази детонация “.
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР