Екатерина Диденко кани 20 души на тържество по случай 29-годишния

...
Екатерина Диденко кани 20 души на тържество по случай 29-годишния
Коментари Харесай

Опит за ефективно шоу за рожден ден на 29-годишна влогърка погуби 3 живота

Екатерина Диденко кани 20 души на празненство по случай 29-годишния си рожден ден. Това, което е замислила младата рускиня като дейно шоу, в последна сметка е с цената на три човешки живота и седем души с тежки изгаряния.

Празникът се състои в една от публичните бани в съветската столица, където в един от басейните бива изсипан 25 кг изсъхнал лед, като концепцията е да бъде основано ефектно димно шоу. След това някои от гостите, без да се замислят за следствията, скачат в басейна със изсъхнал лед, който безусловно прогаря кожата им.

Трима от посетителите, измежду които и брачният партньор на Диденко и татко на двете им деца, издъхват в следствие от белодробен оток по-късно в болничното заведение. Останалите седем души са без заплаха за живота, само че са с тежки химически изгаряния по цялото тяло.

Т. нар. изсъхнал лед е известното име на твърдото агрегатно положение на въглеродния диоксид. Обикновено се употребява като краткотраен охладител. Сухият лед се трансформира в газ под атмосферното налягане. Неговата сублимация и утаяване става при -78.5°C. Следователно, като се изключи че кожата може да замръзне, той може да аргументи и съществени химически изгаряния. В затворени пространства може да провокира задушаване, защото освобождава въглероден диоксид.

View this post on Instagram
29! Один из немногих раз в жизни, когда праздную собствен день рождения! Спасибо всем, кто уже поздравил Каждому ответить не могу- само че просто знайте, мне очень приятно))) А кто ещё нет, жду поздравления в виде

A post shared by Я Катя, аптечный РЕВИЗОРРО (@didenko.katerina) on Feb 28, 2020 at 7:54am PST

View this post on Instagram
Навсегда в моем сердце Навсегда со мной рядом Невозможно это осознать Половинка меня ушла Ради детей продолжать жить Вечная память.... 1988-2020 В високосный год Валечка родился В високосный год мы поженились В високосный год он ушёл из этого мира

A post shared by Я Катя, аптечный РЕВИЗОРРО (@didenko.katerina) on Mar 4, 2020 at 7:58am PST
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР