Едва 49 души от Москва са подали предварителни заявления до

...
Едва 49 души от Москва са подали предварителни заявления до
Коментари Харесай

Едва 49 души от Москва са подали предварителни заявления до ЦИК

Едва 49 души от Москва са подали предварителни заявки до Централната изборна комисия. Останалите попълнят на място заявления за гласоподаване отвън страната. За хода на изборния ден чуйте Валентин Петков, ръководител на Секционната изборна комисия в българското посолство.

" Изборният ден стартира обикновено в спокойна конюнктура. По отношение на изборната интензивност има какво да се желае или, в случай че съпоставяме с предходните избори, е по-слаба ”.

На въпрос какъв брой души се чака да упражнят правото си на глас до края на изборния ден, Петков отговори.

" Около 250 индивида, за жалост, по този начин е преди са дали своят вот от 400 до 600 индивида крайна секция единствено, а в този момент съвсем два пъти по-малко ”.
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР