Едноименният тим на спечели с 3:1 срещу в Червен бряг.

...

Заслужена победа за Дреновец в Червен бряг

Едноименният отбор на завоюва с 3:1 против в Червен бряг. Двубоят е от втория кръг на Северозападната Трета лига. Рационалните дейности на гостите им осигуриха триумфа. Началните минути бяха равностойни. Денил Селимински откри резултата след асистенция на Станислав Белчев. Домакините не съумяха да отвърнат, отправяйки единствено няколко удара от границата на наказдателното поле. Четвърт час след началото на второто полувреме повиши на 2:0. Едва 7 минути преди края Милен Тонев върна интригата с шут от 20 метра. Георги Стоянов, изтормозил през целия мач червенобрежката защита незабавно обаче осъществя за окончателното 3:1.