Едноименният тим на Сливен наби в Карнобат местния отбор с

...

ФК Сливен вилня в Карнобат

Едноименният отбор на Сливен наби в Карнобат локалния тим с 4:1. Двубоят е от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Тотална доминация на гостите, които можеха да вкарат още толкоз. Капитанът им Донислав Бозев откри резултата от фаул, четвърт час след началото. Кристиян Стоилов приключи композиция с попадение за 0:2 единствено 120 секунди след почивката.

В 60-ата минута Иван Стоянов получи топката отляво, надбяга противник и направи резултата типичен. Секунди по-късно настана блъсканица пред сливенската врата и стана 1:3. Всички завърши в 71-ата минута, когато топката трансферира всички бранители на Карнобат, Иван Стоянов я догони и трансферира вратаря – 1:4. Сливенският отбор приключи срещата с понижен състав, тъй като Мартин Стоилов получи втори жълт и червен картон.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.