Недялко Москов: Явно се обслужват нечии интереси, ако на някои не им стигат парите, да си потърсят друга работа
Едноименният отбор на Несебър ще играе на следващия ден с Нефтохимик в Бургас. Срещата е от 22-ия кръг на Югоизточната Трета лига.
„ Нефтохимик е от положителните тимове. Класирането му е задоволително доказателство. Разчита на млади футболисти. Най-важното за нас в идния мач са трите точки. Притесняваме ме неприятният терен, на който ще играем. Но това е Трета лига и би трябвало да се пригодим и да победим.
Другите ми терзания са свързани със съдийството. В предходния ни мач победихме единствено с пет гола, а можеше с повече. И до момента не намирам разумно пояснение за какво дуела ни с Димитровград трябваше да го управлява арбитър от професионалния футбол, чак от Пловдив. Нелогично беше също и арбитър от Ямбол да пътува до Смолян с цел да свири мача на Родопа със Созопол. Явно се обслужват нечии ползи, не знам на кого. А полусезона едвам стартира. Искам да кажа на членовете на Съдийската комисия към Зоналния съвет на БФС – Пловдив, че в случай че не им стигат парите, да си потърсят друга работа, а не от сегашната им позиция да се пробват да си обезпечават спомагателни приходи. Несебър се бори за първото място с Марица (Пловдив) и е меко казано несериозно мачовете му да ги управляват съдии от Пловдив “, разяснява пред Sportal.bg Недялко Москов, президент на Несебър.
Снимка: dimitrovgrad1947.com
„ Нефтохимик е от положителните тимове. Класирането му е задоволително доказателство. Разчита на млади футболисти. Най-важното за нас в идния мач са трите точки. Притесняваме ме неприятният терен, на който ще играем. Но това е Трета лига и би трябвало да се пригодим и да победим.
Другите ми терзания са свързани със съдийството. В предходния ни мач победихме единствено с пет гола, а можеше с повече. И до момента не намирам разумно пояснение за какво дуела ни с Димитровград трябваше да го управлява арбитър от професионалния футбол, чак от Пловдив. Нелогично беше също и арбитър от Ямбол да пътува до Смолян с цел да свири мача на Родопа със Созопол. Явно се обслужват нечии ползи, не знам на кого. А полусезона едвам стартира. Искам да кажа на членовете на Съдийската комисия към Зоналния съвет на БФС – Пловдив, че в случай че не им стигат парите, да си потърсят друга работа, а не от сегашната им позиция да се пробват да си обезпечават спомагателни приходи. Несебър се бори за първото място с Марица (Пловдив) и е меко казано несериозно мачовете му да ги управляват съдии от Пловдив “, разяснява пред Sportal.bg Недялко Москов, президент на Несебър.
Снимка: dimitrovgrad1947.com
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




