Едноименният тим на Несебър се наложи с 3:1 в Ямбол

...
Едноименният тим на Несебър се наложи с 3:1 в Ямбол
Коментари Харесай

Мирослав Косев: Бихме заслужено в Ямбол, мислим за следващият мач

Едноименният отбор на Несебър се наложи с 3:1 в Ямбол над локалния отбор и дръпна на върха в класирането. Срещата е от 34-ия кръг на Югоизточната Трета лига.
 Несебър с значима победа в Ямбол Несебър с значима победа в Ямбол

Мирослав Косев, старши треньор на водача разяснява пред клубния уебсайт.

„ Победата в Ямбол е извънредно скъпа, тъй като не е елементарно да обърнеш мач като посетител, откакто си изоставал в резултата. Изключително съм удовлетворен от реакцията на момчетата и от обстоятелството, че успяхме да осъществяваме няколко в действителност красиви попадения, с които изцяло справедливо стигнахме до трите точки. Показахме добра игра и темперамент, което е най-важното в такива моменти. Радвам се, че момчетата останаха спокойни и съблюдаваха тактическия ни проект до дъно. Нямаме време за празнуване, защото мислите ни към този момент са напълно ориентирани към идния промеждутъчен кръг. Гледаме напред с оптимизъм и убеденост в личните си сили “.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР