Едноименният тим на град Севлиево продължи победната си серия с

...

Севлиево излъга Вихър в Славяново

Едноименният отбор на град Севлиево продължи победната си серия с 2:0 в Славяново против локалния Вихър в мач от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Анатоли Тонов изигра гросмайсторски дуела, залагайки на отбранителна тактичност и бързи контраатаки. Силен мач направи вратарят им Димитър Пантев. Домакините бяха по-дейният тим, който търсеше попадение, само че ….

До почивката на два пъти Евгени Систов не съумя да вкара гол за тях. Имаше и още една сериозна обстановка пред севлиевската врата. Превесът на домакините продължи и след почивката. В 64-ата минута обаче Лилян Маринов оползотвори подаване на Добрин Петров за 1:0. После славяновският пазач трябваше да демонстрира опитност след удар от близко. Таранът на Вихър Иван Иванов пък не осъществя на празна врата. В последните секунди Светослав Кръстев позволи Йордан Иванов да му отнеме топката и да оформи окончателното 2:0.
Северозападна Трета лига 26 кръг, неделя 5 май  Вихър (Славяново) 0:2краен резулат  Севлиево