Едноименният отбор на Сливен спечели с 3:2 срещу Черноломец (Попово)

...

ФК Сливен с престижен успех

Едноименният тим на Сливен завоюва с 3:2 против Черноломец (Попово) в контрола. Младият южен отбор дръпна в резултата още доникъде на първото полувреме. Сава Савов откри резултата в 8-ата минута с шут от 20 метра. От същата отдалеченост в 20-ата минута удвои Стоян Николов. Противникът също имаше шансове да вкара, само че не се възползва. Футболистите от Сливен имаха благоприятни условия да отстранен дефинитивно интригата при започване на втората част. На два пъти Кристиян Стоилов и един път Иван Петров пропуснаха да осъществят очи в очи с вратаря на противника. Опитният състав на поповци се върна в мача единствено за няколко минути, довеждайки съотношението до изходна позиция – 2:2 с попаденията на Тихомир Кънев и Диян Димитров. Точка на разногласието сложи Стоян Николов с фалцов удар от 25 метра в 85-ата минута – 3:2. Още благоприятни условия за гол имаха и играчите на Черноломец.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.