Владислав Горанов: Целите ни са за едно по-добро управление за Варна и региона
Една от водещите цели на листата на коалиция " ГЕРБ-СДС " е за по-доброто ръководство за Варна и района. Това акцентира лидерът ѝ във Варна Владислав Горанов.
Да продължим да вършим това, което сме правили до момента – да модернизираме страната, каза още Горанов.
Той добави, че " България е пълновръстен член на всички интеграционни системи на Европейския съюз. Тепърва би трябвало да консумираме ползите от въвеждането на еврото и да надградим постигнатото дотук. Варна и София би трябвало да бъдат свързани с автомагистрала. Варненци заслужават по-добро ръководство от това, което имат в този момент “.
Да продължим да вършим това, което сме правили до момента – да модернизираме страната, каза още Горанов.
Той добави, че " България е пълновръстен член на всички интеграционни системи на Европейския съюз. Тепърва би трябвало да консумираме ползите от въвеждането на еврото и да надградим постигнатото дотук. Варна и София би трябвало да бъдат свързани с автомагистрала. Варненци заслужават по-добро ръководство от това, което имат в този момент “.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




