Даниел Митов с рокада в МВР - назначава нов директор на "Национална полиция"
Една от първите рокади на вътрешния министър Даниел Митов. По информация на bTV се чака през днешния ден да бъде назначен нов шеф на Главна дирекция " Национална полиция " (ГДНП).
Все още не е ясно кой ще бъде той.
Но едно от спряганите имена е това на старши комисар Иван Маджаров, който сега заема поста зам.-директор в дирекцията.
По информация на bTV новият шеф ще бъде показан на сътрудниците си от основен комисар Мирослав Рашков, който до момента заемаше поста.
Сменят шефа на „ Жандармерия, специфични интервенции и битка с тероризма “, научи bTVПреди седмици обаче той беше преназначен за зам.-главен секретар на Министерство на вътрешните работи и изпълняващ длъжността основен секретар. Преди него пък поста шеф на ГДНП заемаше към този момент някогашния вътрешен министър Атанас Илков. Той назначи Рашков на тази позиция, когато пое силовото ведомство.
Последвайте ни за още настоящи новини в Гугъл News Showcase
Последвайте btvnovinite.bg във VIBER
Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM
Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK
Последвайте btvnovinite.bg в TIKTOK




