Една от най-титулуваните състезателки в историята на Марица (Пловдив) либерото

...
Една от най-титулуваните състезателки в историята на Марица (Пловдив) либерото
Коментари Харесай

Марица пожела бързо възстановяване на Жана Тодорова

Една от най-титулуваните състезателки в историята на Марица (Пловдив) либерото Жана Тодорова претърпя сполучлива интервенция в София. Настоящата волейболистка на румънския Рапид (Букурещ) мина намеса за реорганизация на предна кръстна връзка при доцент доктор. Антони Георгиев.

Контузията не разреши на Тодорова да взе участие на Световното състезание по волейбол за дами, а от някогашния ѝ клуб използваха формалния си уебсайт, с цел да я поддържат.

" Целият клуб на Марица (Пловдив) пожелава бързо възобновяване на Жана и сме уверени, че тя ще се завърне на волейболното игрище още по-силна ", написаха " жълто-сините ".

С Марица пловдивчанката е седемкратна шампионка на България, пет пъти подвига трофея за Купата на България и един път печели Суперкупата. Участва и четири пъти в груповата фаза на Шампионската лига.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР