Една от бившите колежки на Меган Маркъл разкри, че е

...
Една от бившите колежки на Меган Маркъл разкри, че е
Коментари Харесай

Бившата колежка на Меган Маркъл казва, че е имало неприятна миризма на сватбата с принц Хари

Една от някогашните колежки на Меган Маркъл разкри, че е имало " неприятна " миризма, когато херцогинята на Съсекс се омъжи Принц Хари преди съвсем шест години.

Рик Хофман, на 53 години, към този момент призна за вирусното си изражение, откакто беше уловен от камера с това, което той разказа като „ извънредно лице “. Американският артист, който работи дружно с Меган, до момента в който играеше Луис Лит в Suits, сподели, че може да надуши „ нещо в действителност извънредно и непоносимо “, тъй че покри лицето си на кралската женитба в замъка Уиндзор през май 2018 година

Той направи мненията, до момента в който се появяваше в епизод на подкаста „ Мацките в офиса “ в сряда и изясни повода, заради която лицето му наподобява „ шантаво “. Изражението му стана вирусно онлайн малко след церемонията.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ: Отчуждената другарка на Меган Маркъл Джесика Мълроуни в загадъчна обява, до момента в който Съсекс удари скатове

Обяснявайки какво се е случило, той сподели в подкаста: „ С течение на времето стартирам да чувствам нещо наист...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР