Ексклузивно! Шофьорът на БМВ-то от днешната катастрофа във Враца е бил „звезда“ в BulNews, вижте защо /снимки/
Единият водач от днешната злополука във Враца към този момент е бил „ звезда “ в BulNews. Оказва се, че лидерът на БМВ-то от случая по-рано е джигит, който медията ни е направила „ прочут “.
Припомняме, че преди към час в ж.к. „ Дъбника “ се сблъскаха две коли, в резултат на което жена и дете бяха откарани към врачанската болница. За произшествието писахме още веднъж единствено ние.
Докато отразявахме злополуката, водачът на БМВ-то, чийто близки бяха откарани към МБАЛ „ Христо Ботев “, се държа извънредно надменно с екипа ни. Мъжът трамбоваше нервно и на висок звук ни обясняваше по какъв начин към този момент е бил воин на уеб страницата ни. Той крещеше, че преди време сме го създали прочут, а повода за това е, че е учител-джигит и няма метод да не сме го разпознали. През цялото време, до момента в който бяхме на терен, наглият водач навикваше и наскърбяваше екипа ни, демонстрирайки „ неустрашимост “ с това, че към този момент е прочут и всички го разпознават.
Наред с това, същият самичък показа, че дамата и детето му са вдигнати с кола за спешна помощ за болничното заведение с очевидна усмивка, до момента в който служителите на реда опитваха да му създадат тест за опиати, защото той не спираше да бълва хули. Поведението му изглеждаше необичайно, защото никой човек не би бил в въодушевление, до момента в който най-важните му хора са в болница. Необяснимото му държание наведе екипа ни на подозрение за истинността на казаното от него, само че бърза инспекция от наша страна сподели, че той приказва истината, което ни хвърли в ступор.
Справка на медията ни сочи също и че името на въпросния агресор в действителност към този момент е било измежду водещите публикации на уеб страницата ни.
През 2024 година като виновна медия BulNews е съобщила за „ героичните “ подвизи на младока Ивелиан Иванов зад кормилото. Същият е от Козлодуй и по необичайно стичане на събитията е преподавател по осведомителни технологии в СУ „ Христо Ботев “ в атомния град.
Въпреки че би трябвало да е за образец на децата, а и измежду обществото, държанието му е надалеч от това, на което някой следва да подражава. Освен, че обича да настава постоянно педала на газта и да се хвали за това в обществените си мрежи, наподобява младият даскал не може да управлява нервите си в напрегнати обстановки – като днешното ПТП. Какво остава пък да се оправи с дисциплината и реда в клас, който нормално се състои от 30-ина ученици…
Всеки човек с сходна сериозна и уважавана специалност като учителството би се засрамил от държанието си преди години и би направил всичко допустимо да сведе до най-малко случаи, в които името му да не се слави с положително. Не и господин Иванов обаче. Докато екипа ни снимаше потрошените коли и разпилените ламарини, младокът няколко пъти сподели, че желае да го щракнем и него, с цел да използваме настояща фотография в идващия материал за него, защото в предходната публикация сме поставили от ученическите му години – тотална излагация от наша страна!
Е, след упоритото гледище от негова страна, взехме решение да го зарадваме и в този момент ще може да препраща с горделивост този материал измежду учениците, на които преподава. Кой знае, може би има родители, които биха се гордели, в случай че даскал Ивелиан преподава на децата им и попиват сходен пример…
Припомняме, че преди към час в ж.к. „ Дъбника “ се сблъскаха две коли, в резултат на което жена и дете бяха откарани към врачанската болница. За произшествието писахме още веднъж единствено ние.
Докато отразявахме злополуката, водачът на БМВ-то, чийто близки бяха откарани към МБАЛ „ Христо Ботев “, се държа извънредно надменно с екипа ни. Мъжът трамбоваше нервно и на висок звук ни обясняваше по какъв начин към този момент е бил воин на уеб страницата ни. Той крещеше, че преди време сме го създали прочут, а повода за това е, че е учител-джигит и няма метод да не сме го разпознали. През цялото време, до момента в който бяхме на терен, наглият водач навикваше и наскърбяваше екипа ни, демонстрирайки „ неустрашимост “ с това, че към този момент е прочут и всички го разпознават.
Наред с това, същият самичък показа, че дамата и детето му са вдигнати с кола за спешна помощ за болничното заведение с очевидна усмивка, до момента в който служителите на реда опитваха да му създадат тест за опиати, защото той не спираше да бълва хули. Поведението му изглеждаше необичайно, защото никой човек не би бил в въодушевление, до момента в който най-важните му хора са в болница. Необяснимото му държание наведе екипа ни на подозрение за истинността на казаното от него, само че бърза инспекция от наша страна сподели, че той приказва истината, което ни хвърли в ступор.
Справка на медията ни сочи също и че името на въпросния агресор в действителност към този момент е било измежду водещите публикации на уеб страницата ни.
През 2024 година като виновна медия BulNews е съобщила за „ героичните “ подвизи на младока Ивелиан Иванов зад кормилото. Същият е от Козлодуй и по необичайно стичане на събитията е преподавател по осведомителни технологии в СУ „ Христо Ботев “ в атомния град.
Въпреки че би трябвало да е за образец на децата, а и измежду обществото, държанието му е надалеч от това, на което някой следва да подражава. Освен, че обича да настава постоянно педала на газта и да се хвали за това в обществените си мрежи, наподобява младият даскал не може да управлява нервите си в напрегнати обстановки – като днешното ПТП. Какво остава пък да се оправи с дисциплината и реда в клас, който нормално се състои от 30-ина ученици…
Всеки човек с сходна сериозна и уважавана специалност като учителството би се засрамил от държанието си преди години и би направил всичко допустимо да сведе до най-малко случаи, в които името му да не се слави с положително. Не и господин Иванов обаче. Докато екипа ни снимаше потрошените коли и разпилените ламарини, младокът няколко пъти сподели, че желае да го щракнем и него, с цел да използваме настояща фотография в идващия материал за него, защото в предходната публикация сме поставили от ученическите му години – тотална излагация от наша страна!
Е, след упоритото гледище от негова страна, взехме решение да го зарадваме и в този момент ще може да препраща с горделивост този материал измежду учениците, на които преподава. Кой знае, може би има родители, които биха се гордели, в случай че даскал Ивелиан преподава на децата им и попиват сходен пример…
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




