Един от водачите при инцидента на АМ Тракия е с

...
Един от водачите при инцидента на АМ Тракия е с
Коментари Харесай

Един от водачите при инцидента на АМ "Тракия" - с положителна проба за наркотици

Един от водачите при случая на Автомагистрала " Тракия " е с позитивна проба за наркотижи. Тежката злополука с двама ранени стана на 76-тия километър на Автомагистрала " Тракия " в посока София. Сигналът за случая е подаден към 16:00 ч. Сблъскали са се тир и лек автомобил. В резултат на удара камионът излязъл от платното и се е обърнал встрани в канавката.
Прочетете още
Пострадали са водачите на двете транспортни средства, прецизираха от полицията в Пазарджик пред NOVA. Говорителят Мирослав Стоянов акцентира, че при пътния случай няма починали хора.

Движението е леко затруднено, само че не е спряно. На мястото незабавно са се озовали екипи на Пътна полиция, пожарната и Спешна помощ. 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР