Един от най-добрите играчи на Локомотив (Пловдив) Бирсент Карагерен най-накрая

...

Карагерен: Бяхме съсипани след дербито, но имаме сили за първата шестица

Един от най-хубавите играчи на Локомотив (Пловдив) Бирсент Карагерен най-сетне се отпуши и беше в главната при успеха с 4:0 над Ботев (Враца). 26-годишният футболист вкара първото попадение, а по-късно асистира и за втория гол на " смърфовете ". " Може би бях в дупка. Беше значимо да вкарам гол, във всеки мач има положения, само че пропущам. Най-важното обаче беше да победим. Нямахме победа от шест мача, само че през днешния ден се разиграхме и победихме с 4:0, макар че първата част беше 0:0. Още първото полувреме изпуснахме положения, само че се веселя, че второто полувреме нещата се получиха. Имахме потребност да вкараме първи гол, трябваше да се раздадем на 100%, с цел да спечелим. Важното е, че излязохме спечелили. Имаше психически проблем в отбора след шест мача без победа. След като паднахме в дербито с Ботев (Пловдив) бяхме просто унищожени. Единни сме и през днешния ден го видяхме.

Мисля, че имаме сили да играем в първата шестица. Имаме колектив и тук всички са положителни футболисти, тъй че имам вяра, че можем да сме измежду първите шест в края на постоянния сезон ", показа Карагерен, който вкара второто си попадение за сезона. Първа лига 20 кръг, събота 15 декември  Локомотив (Пловдив) 4:0краен резулат  Ботев (Враца)