Един от фаворитите за спечелването на трофея Лига Европа -

...

Задна ножица постави Севиля на колене пред ФК Краснодар

Един от любимците за спечелването на трофея Лига Европа - Севиля, изненадващо загуби визитата си на съветския ФК Краснодар с 1:2.

Поражението за селекцията на Пабло Мачен е още по-неприятно, откакто се случи след цялостен поврат.

Айнтрахт разруши обезверените
Айнтрахт разруши обезверените " орли ", до момента в който ОМ изпусна успеха в Кипър

Интересен процес на мачовете в група Н

На почивката " рохибланкос " се прибраха като водачи в резултата. Това се случи и с общителното подпомагане на Шарл Каборе от домакините, който си означи автогол. Топката се отклони съдбовно в крайници му след изстрел на Нолито и опъна мрежата зад Кристюк.

Снимка 382018
Източник:

" Биковете " не се предадоха и сътвориха изненадата в заключителните 20 минути. В 72-ата Павел Мамаев и Перейра реализираха изключителна композиция между тях, която приключи с диагонален изстрел в далечния ъгъл на Вацлик.

Голямата наслада на стадиона в Краснодар настъпи 120 секунди преди последния съдийски сигнал, когато Окирашвили донесе успеха по допустимо най-ефектния метод - след гол със задна ножица.

Снимка 382022
Източник:

В другата среща от тази група, Стандарт (Лиеж) реализира първи триумф в груповата фаза, откакто надигра с 2:1 турците от Акхисар .