Един от фаворитите в турнира за Купата на Франция –

...

Слабак изхвърли Марсилия от турнира за Купата на Франция

Един от любимците в шампионата за Купата на Франция – Олимпик Марсилия, изненадващо завърши присъединяване си. Тимът шокира почитателите си със загуба от безспорен слабак, откакто в предходния кръг в профил различен любимец Пари Сен Жермен.

Вторият във френския хайлайф имаше за противник в четвъртфиналите тим, намиращ се на 10-та позиция във втора дивизия. Марсилия направи 2:2 в постоянното време против Анеси, а при осъществяването на дузпите отстъпи с 6:7.

Марсилия посрещна Анеси на своя стадион. Домакините откриха в 29-ата минута посредством Жордан Верету. След почивката обаче гостуващият тим шамароса тима на Игор Тудор с два бързи гола. В рамките на 6 минути се разписаха Дион Сахи и Кевин Муанга.

Източник: safenews.bg