Един човек е загинал, а трима са ранени при руска атака срещу Одеса
Един човек е умрял, а трима са ранени при съветска офанзива тази нощ против Одеса. Нанесени са удари също против Краматорск и Суми.
Русия предизвести чужденците да изоставен украинската столица и разгласи серия от удари по съответни обекти. От Министерството на външните работи в Москва оповестиха, че ще нападат цели на украинската отбранителна промишленост, центрове, в които се вземат решения и командни постове.
Атаките са в отговор на ударите по общежитие в Луганск, където починаха четирима души. Според Москва украинското нахлуване е било съзнателно.
На 24 май Русия нанесе една от най-масираните офанзиви против Киев от началото на войната - починаха четирима души, а над 90 души бяха ранени. При нападението съветската войска употребява и хиперзвуковата ракета " Орешник ".
Русия предизвести чужденците да изоставен украинската столица и разгласи серия от удари по съответни обекти. От Министерството на външните работи в Москва оповестиха, че ще нападат цели на украинската отбранителна промишленост, центрове, в които се вземат решения и командни постове.
Атаките са в отговор на ударите по общежитие в Луганск, където починаха четирима души. Според Москва украинското нахлуване е било съзнателно.
На 24 май Русия нанесе една от най-масираните офанзиви против Киев от началото на войната - починаха четирима души, а над 90 души бяха ранени. При нападението съветската войска употребява и хиперзвуковата ракета " Орешник ".
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




