Един човек е загинал, а петима са пострадали при тежка

...
Един човек е загинал, а петима са пострадали при тежка
Коментари Харесай

Автобус се вряза в тир на входа на София! Един човек е загинал, петима са пострадали

Един човек е умрял, а петима са потърпевши при тежка злополука на входа на София.

Ранените са настанени в разнообразни лечебни заведения, като един от тях е в тежко положение.

 

Катастрофата е станала тази заран на автомагистрала " Хемус " на входа на София след село Яна. Според изявления в обществените мрежи рейс се е врязал в тир, като в случая е взел участие още един товарен автомобил.

На място са пристигнали коли за спешна помощ и полиция. Магистралата е блокирана за придвижване.

Починал е 73-годишен пасажер.

Пътниците в рейса били изведени, а петима са настанени в лечебни заведения. 69-годишна жена е тежко потърпевша и е настанена в реанимация.

Двамата водачи - на товарния автомобил и на рейса са арестувани. Шофьорът на рейса е с комоцио.

Сигналът за злополуката е подаден в 1:12 ч. на телефон 112, оповестиха от Столична дирекция на вътрешните работи за NOVA.

 

 

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР