Един Азар е добре след съмненията за контузия по време

...

Азар е добре, радва се Зидан

Един Азар е добре след подозренията за травма по време на мача на Реал Мадрид вкъщи против Ейбар, извоюван от " белите " късно нощес с 3:1. Азар асистира на капитана Серхио Рамос при втория гол за Реал Мадрид преди да бъде сменен в 61-ата минута. Белгийският национал беше забелязан с натрапен с лед гален. " Знаехме, че на Азар ще му липсва заостреност. Беше добре на почивката и беше благополучен, а не изплашен. Щастлив е от това, което направи. Ние сме щастливи, че работим в цялостен състав. Имаме футболисти, които постоянно могат да създадат разликата. Азар можеше и да означи, когато подаде за Серхио. Показа, че не е лакомец ", съобщи старши треньорът на " белите " Зинедин Зидан пред медиите. Зидан записа мач номер 200 за Реал Мадрид като треньор. В кариерата си той има 132 победи и 26 провали. Ла Лига 28 кръг, неделя 14 юни  Реал Мадрид 3:1краен резулат  Ейбар