Мъжът, нападащ жени в центъра на София, е настанен в психиатрия
е арестуван от екип на Столична дирекция на вътрешните работи и настанен за лекуване в държавната психиатрична болница " Св. Иван Рилски ".
От столичната полиция обявиха за NOVA, че още след подадения сигнал от пострадала жена на 8 март патрул е почнал акция по издирването и задържането му.
От столичната полиция обявиха за NOVA, че още след подадения сигнал от пострадала жена на 8 март патрул е почнал акция по издирването и задържането му.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




