е задържан от екип на СДВР и настанен за лечение

...
е задържан от екип на СДВР и настанен за лечение
Коментари Харесай

Мъжът, нападащ жени в центъра на София, е настанен в психиатрия

е арестуван от екип на Столична дирекция на вътрешните работи и настанен за лекуване в държавната психиатрична болница " Св. Иван Рилски ".

От столичната полиция обявиха за NOVA, че още след подадения сигнал от пострадала жена на 8 март патрул е почнал акция по издирването и задържането му.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР