Седмицата: Банда-Крадна на върха на класацията
Е в този момент към този момент ще настане подобен живот, че единствено си викаме ха дано… Ама едва ли! Великолепната Дара (DARA) ни вкара в такава БАНГАРАНГА, че излизане няма. Нещо като влизането ни в Европейски Съюз преди съвсем 20 години и надлежно в „ еврото “ т.г. У нас упражненията „ по излизането “ не престават ли не престават, само че примерно за партийни мижитурки, дето електорат могат да огребат единствено от загорялото към момента по дъното на тенджерата с 45-годишното ни „ славно минало “. И посредством хейтене на сегашното без милимунда взор в бъдещето. Ей по този начин ще е и с „ историческото Ни “ първо място на Евровизия.
Спечели Го с всичките си свои персонални и професионални качества момичето Дарина Йотова. Но завчас станахме „ Българи(те) юнаци! “ освен на Евровизия, а на сбърканата ни лична визия. Че все някой ни е задължен за нещо, пък ние изискуем завист и обезверение на международната „ визия “. Апропо – в тази връзка, добре че регламентът на музикалния конкурс не разрешава в личната страна на изпълнителя да се гласоподава за него. Че то Дара беше „ нагласувана “ - нахейтена на макс (почти с цялостно мнозинство), още с избора да Ни съставлява. И едва ли щеше да е друго, колкото и превъзходно да Се показа.
Юначното обаче занапред следва. Сега след успеха Й (нейната – с основна буква), всяка друга непобеда ще е „ неуспех “. А самата Ни Победа ще бъде яхана, че и онождана поголовно за всевъзможни цели. „ Бангаранга “ ще влезе в приложимост на навсякъде нашенската „ Банда-Крадна “ – възползването от нещо дето не ти си постигнал, само че ти прави работа най-много да го очерняш, заради липса на светлина в личния ти задръстен от нелепост и мързел тунел.
Примерно то не ден, не часове – минути след успеха на Дара стартира „ общественият “ хейт вид: „ Глей са тая по какъв начин ни го натресе. Сега с „ нашите “ пари ще се провежда за следващата година по това време състезанието на „ Евровизия “ у нас “. В този ред на (не)мисли още занапред примерно хотелиери, ресторантьори още по-мощно могат да желаят да им падне ДДС-то, щото те „ ще носят на гърба си “ всичката евровизионна аудитория, дето „ ще ни превземе “. Даже резервациите към този момент са почнали. Автобусните публични водачи също незабавно би трябвало да обвържат с поддръжката на синдикатите следващото нарастване на заплатите Им, че то ще се „ извозва “ тоя „ пълноводен поток “. И тъй наречените всевъзможни други какви ли не „ индексации “ по отношение на „ Българската Евровизия “. Включително на зарзавата – най-висше на „ фамозния български домат “, като се пуснат и билетчета за разглеждането му по пазарите като музеен експонат. Без значение, че от дълго време семената баш за този нашенски „ исторически “ продукт се създават в „ сортовите семена “ на Китай.
Е, който може най-малко за интервала „ всяко знамение за три дни “, дано да се наслаждения на „ Бангаранга “ преди да си се нахака в тунела, откакто Дара го измъкна от там. И „ чак “ след това (примерно в този момент в сряда) да се заеме с хейтенето на нашенската ни (не)евро(не)визия.
Щото повече време няма да има - Банда-Крадна е тъкмо противоположното на Бангаранга. Който не има вяра, ето образец с най-милото ни в последно време – непрекъснато предизборно-изборно-следизборната ни петилетка (засега). Всички към този момент може би знаят, че „ бангаранга “ (bangarang/bangaranga) значи звук, блъсканица, протест, прочувствен безпорядък и други сходни прочувствено красиви чувства. Обратното на „ порядък, успокоение, ред, непоклатимост “, дето предизборно от всичката политпартийна „ тайфа “ ни го дават обещание, а следизборно ни закопават в личния си не прочувствено хубав безпорядък. В лъжовната си лично-емоционална блъсканица „ по какъв начин да крадна “. Включително и всяко същинско достижение посредством свеждане до размерите на „ собствен джоб “.
* ИЛЮСТРАЦИЯТА e дело от общ темперамент на AI (ИИ). Евентуалните прилики с " Бангаранга " са единствено заради нечия персонално облажваща прочувствено нестабилна приложимост.
Спечели Го с всичките си свои персонални и професионални качества момичето Дарина Йотова. Но завчас станахме „ Българи(те) юнаци! “ освен на Евровизия, а на сбърканата ни лична визия. Че все някой ни е задължен за нещо, пък ние изискуем завист и обезверение на международната „ визия “. Апропо – в тази връзка, добре че регламентът на музикалния конкурс не разрешава в личната страна на изпълнителя да се гласоподава за него. Че то Дара беше „ нагласувана “ - нахейтена на макс (почти с цялостно мнозинство), още с избора да Ни съставлява. И едва ли щеше да е друго, колкото и превъзходно да Се показа.
Юначното обаче занапред следва. Сега след успеха Й (нейната – с основна буква), всяка друга непобеда ще е „ неуспех “. А самата Ни Победа ще бъде яхана, че и онождана поголовно за всевъзможни цели. „ Бангаранга “ ще влезе в приложимост на навсякъде нашенската „ Банда-Крадна “ – възползването от нещо дето не ти си постигнал, само че ти прави работа най-много да го очерняш, заради липса на светлина в личния ти задръстен от нелепост и мързел тунел.
Примерно то не ден, не часове – минути след успеха на Дара стартира „ общественият “ хейт вид: „ Глей са тая по какъв начин ни го натресе. Сега с „ нашите “ пари ще се провежда за следващата година по това време състезанието на „ Евровизия “ у нас “. В този ред на (не)мисли още занапред примерно хотелиери, ресторантьори още по-мощно могат да желаят да им падне ДДС-то, щото те „ ще носят на гърба си “ всичката евровизионна аудитория, дето „ ще ни превземе “. Даже резервациите към този момент са почнали. Автобусните публични водачи също незабавно би трябвало да обвържат с поддръжката на синдикатите следващото нарастване на заплатите Им, че то ще се „ извозва “ тоя „ пълноводен поток “. И тъй наречените всевъзможни други какви ли не „ индексации “ по отношение на „ Българската Евровизия “. Включително на зарзавата – най-висше на „ фамозния български домат “, като се пуснат и билетчета за разглеждането му по пазарите като музеен експонат. Без значение, че от дълго време семената баш за този нашенски „ исторически “ продукт се създават в „ сортовите семена “ на Китай.
Е, който може най-малко за интервала „ всяко знамение за три дни “, дано да се наслаждения на „ Бангаранга “ преди да си се нахака в тунела, откакто Дара го измъкна от там. И „ чак “ след това (примерно в този момент в сряда) да се заеме с хейтенето на нашенската ни (не)евро(не)визия.
Щото повече време няма да има - Банда-Крадна е тъкмо противоположното на Бангаранга. Който не има вяра, ето образец с най-милото ни в последно време – непрекъснато предизборно-изборно-следизборната ни петилетка (засега). Всички към този момент може би знаят, че „ бангаранга “ (bangarang/bangaranga) значи звук, блъсканица, протест, прочувствен безпорядък и други сходни прочувствено красиви чувства. Обратното на „ порядък, успокоение, ред, непоклатимост “, дето предизборно от всичката политпартийна „ тайфа “ ни го дават обещание, а следизборно ни закопават в личния си не прочувствено хубав безпорядък. В лъжовната си лично-емоционална блъсканица „ по какъв начин да крадна “. Включително и всяко същинско достижение посредством свеждане до размерите на „ собствен джоб “.
* ИЛЮСТРАЦИЯТА e дело от общ темперамент на AI (ИИ). Евентуалните прилики с " Бангаранга " са единствено заради нечия персонално облажваща прочувствено нестабилна приложимост.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




