е с една стъпка по-близо до Серия А, след като

...

Бреша елиминира Перуджа след драма с продължения

е с една стъпка по-близо до Серия " А ", откакто преодоля в четвъртфинален плейоф за влизане в италианския хайлайф. " Бяло-сините " завоюваха с 3:2 след продължения на своя " Марио Ригамонти " и в идващия кръг ще срещнат Монца на Валентин Антов. В другия полуфинален плейоф противници са и.

поведе в 10-ата минута с гол на Кристиан Куан с глава, само че домакините изравниха в самия завършек на първото полувреме, когато прецизен беше от дузпа. През втората част играта се накъса, а забавни положения пред двете порти съвсем липсваха. Малко по-активни бяха футболистите на, само че техните далечни изстрели не затрудниха стража Леандро Чичисола.

В продълженията още веднъж Перуджа нанесе първия удар, като Матош вкара от ъгъла на наказателното поле в 102-ата минута. Бреша обаче отвърна с попадение на Флориан Айе в 107-ата от близко, а малко преди да се стигне до дузпи Флавио Бианки беше изведен на съвършена позиция и технично прати топката в мрежата за крайното 3:2.