Е как да отида в парламента!?. Така премиерът в оставка

...
Е как да отида в парламента!?. Така премиерът в оставка
Коментари Харесай

Борисов, напускайки болницата: Ако не направят кабинет със 165 депутати, са бъзльовци!

" Е по какъв начин да отида в Народното събрание!? ". Така министър председателят в оставка разяснява пред публицисти въпроса дали ще се яви в Народното събрание, напускайки болничното заведение " Софиямед ". Припомняме, че в днешния дневен ред в Народното събрание отпадна точката за неговото чуване в пленарна зала.

Борисов съобщи, че в случай че Слави Трифонов и " ИТН " не съумеят да образуват кабинет, значи са страхливци и бъзльовци.

" Ако не създадат кабинет със 165 депутати, значи са страхливци и ще вървят при баща Румен ", разяснява министър председателят в оставка, визирайки опозиционните народни представители.

" Омразата прави работа 1-2 седмици, по-късно би трябвало да се покаже потенциал ", означи Борисов.

" Повтарят за модела " ГЕРБ ". Какво е моделът " ГЕРБ " – мощни кметове, когато сме бъркали – оставка. Сега кой ще носи отговорност? ", съобщи пред медиите ръководителят на ГЕРБ.

" Той реши да прави партия, а аз още не съм решил да върша шоу ", разяснява Борисов по адрес на Слави Трифонов.

" Ако не поемат със 165 депутата (...) да влачат каруцата и да носят отговорност, ето това са страхливци, това са бъзльовци ", безапелационен е Борисов.



Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР