Дюшекчиите отстъпиха във финала за Купата на краля след дузпи

...
Дюшекчиите отстъпиха във финала за Купата на краля след дузпи
Коментари Харесай

Чоло: Много ме боли, Атлетико трябваше да спечели

" Дюшекчиите " отстъпиха във финала за Купата на краля след дузпи
Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне разяснява загубата от Реал Сосиедад (2:2, 3:4 след дузпи) във финала за Купата на Краля.

„ Първо, приветствам съперниците си. Реагирахме добре на първия гол, само че по-късно продължихме с постепенно движение. След това пристигна почивката, говорихме си и променихме темпото, играейки както би трябвало. Можехме да вкараме трети гол. След това в продълженията имахме по един късмет. Борихме се доста добре, само че за жалост дузпите отидоха в тяхна изгода. Играчите поставиха големи старания, само че мачът беше решен в постоянното време - това беше късмет за Джони или Баена, който трябваше да използваме. Но, както постоянно споделяме, те имаха тази увереност, а ние не. Трудно е да се насочат послания, тъй като почитателите желаят победи, а не послания. Всичко, което остава, е да се работи всеки ден. Не мисля за мача с Арсенал. Това проваляне боли много; трябваше да спечелим, само че не успяхме. Начинът, по който играем, ми дава огромно успокоение “, цитира Marca думите на аржентинския експерт.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР