Дясна политика ли е вдигането на данъците? Аз мисля, че

...
Дясна политика ли е вдигането на данъците? Аз мисля, че
Коментари Харесай

Манолова: Вдигането на данъците е лява политика

" Дясна политика ли е повдигането на налозите? Аз мисля, че това не е дясна политика, а лява, която беше демонстративно показано от кмет, който претендира, че е десен ". Така Мая Манолова отговори на въпрос какви ще й бъдат връзките с Българска социалистическа партия и " Демократична България ", които я поддържаха на локалните избпори.

Манолова не дели хората на леви и десни. Тя даде образец с повишението на партийните дотации на 8 лв., с решение което бе подкрепено от леви и десни срещу мнението и решението на хората.

Гражданската платформа " Изправи се. БГ " има упоритостта да сътвори пространство и отзиви за другите политически визии, която да се уповава на вярата и общите демократични полезности. В нашата платформа нещата няма да се случват по този метод, а мнението ще бъде на хората, увери някогашният омбудсман. /news.bg
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР