Двубоят между ЦСКА 1948 и Черно море от 10-ия кръг

...

Черно море спечели точка в гостуването си на ЦСКА 1948 и остана непобеден в шампионата

Двубоят сред ЦСКА 1948 и Черно море от 10-ия кръг на Първа лига приключи при резултат 1:1. Атанас Илиев откри резултата, преди Видар Орн Кяртансон да изравни.

През първото полувреме варненци играеха по-офанзивно и справедливо извоюваха най-малък задатък в резултата в добавеното време. Атанас Илиев насочи компактен удар в левия си крайник за 1:0.

След почивката възпитаниците на Илиан Илиев продължиха да нападат. Даниел Наумов мазета шут на Мазир Сула.

Домакините възобновиха равенството в 73-ата минута на стадиона в Бистрица. Резервата Видар Орн Кяртансон бе прецизен едвам две минути, откакто се появи на терена. Исландецът засече с глава центриране от директен свободен удар на Георги Русев.

Черно море заема втората позиция в класирането с актив от 24 точки. " Моряците " остават непобедени през акцията. ЦСКА 1948 се намира на 5-ото място в подреждането с 14 пункта.