Двегодишно момиче падна в езеро и се удави, тъй като мама и баба не обърнаха внимание
Двегодишно момиче падна в езеро и се удави, до момента в който майка му и баба му се грижеха за конете си вместо гледайки я.
Маси Ломакс-Нютон беше във фермата на фамилията си с по-малкия си брат, майка Ема Ломакс-Нютон, на 30 година, и баба Синди Молинюкс, на 52 година, до момента в който тя играеше сама. Кадри от камери за видеонаблюдение улавят някои от последните моменти на младежа, до момента в който тя радостно плиска през локви и тича напред-назад във фермата - преди да отиде сама до езерото.
Онази заран през ноември 2021 година тя беше без контрол за към тридесет минути, когато падна в езерото и прекара 19 минути във водата, преди членовете на фамилията й да схванат за нейното неявяване. Неговата ограда, както заяви Манчестърският кралски съд, отчасти е паднала.
Матето е откарано по неотложност в болница, само че за жалост е умряло на идващия ден. И двете дами по-рано се признаха за отговорни в неглижиране на деца и по това време съдията им уточни, че няма да бъдат изпратени в пандиза.
Прок...
Прочетете целия текст »




