Две туристки споделиха за странен инцидент, случил се в планините

...
Две туристки споделиха за странен инцидент, случил се в планините
Коментари Харесай

Гол палач по чехли изскочи от храстите и развя изкуствен пенис пред туристки край старинен замък

Две туристки споделиха за чудноват случай, случил се в планините Трибеч в Словакия, написа noviny.sk.

Дамите отишли до руините на замъка Гимeш и се натъкнали на гол мъж в гората. „ Той изтича от храстите, застана пред нас и ни попита дали сме сами “, разказала едната от тях.

Мъжът носел само черна маска на главорез и бил по чехли. В ръцете си държал пръчка, на която бил прикован неестествен пенис. „ Уплашихме се, само че мъжът ненадейно се извини. Казал, че не желае да ни плаши и попита за посоката. Мислел си, че защото е понеделник, няма да срещне никого “, изяснява пътешественичката.

Туристките траяли, а ексхибиционистът ги последвал. Жените не се изненадали и попитали дали могат да го снимат.

 Гол Снимка: Интернет

„ Не мисля, че някой би повярвал, че можем да срещнем нещо сходно в гората. Той ни разреши да го снимаме без никакви проблеми. Имахме шанс, че бяхме две. Не мога да си показва какво щях да направя, в случай че бях сама “, означи дамата.

Въпреки терзанието, мъжът не навредил на туристките и те не оповестиха за случая в полицията. „ Той сподели, че за него това е отмора и постоянно върви гол из гората “, прибавиха те.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР