Две са причините за автомобилната катастрофа на 16 май, при

...
Две са причините за автомобилната катастрофа на 16 май, при
Коментари Харесай

Причини за катастрофата с колата на НСО: Висока скорост и липса на видимост

Две са аргументите за автомобилната злополука на 16 май, при коятокола на НСО аргументи смъртен случай край Аксаково. Едната е липса на видимост, а другата - висока скорост. В колата на НСО беше съпредседателят на Политическа партия Кирил Петков. Заключението ена специалистите от Европейския център за транспортни политики.

Според специалистите, неприятната преценка на водача на НСО евентуално е главната причина за настъпването на случая, като автомобилът се е движел с " превишена скорост доста над разрешената и в пъти над безвредната " при условия на лимитирана видимост, написа БНР.

Ограничението в този регион е 90 км/ч., а водачът на НСО е превишил съществено скоростта. Грешка на водача е това, че е позволил да се движи с висока скорост в зоната на кръстовище без видимост, се споделя още отчета.

По всяка възможност другата кола е била ударена, откакто към този момент е била навлязла в средата на кръстовището. В този случай, водачът не е имал добра видимост, се показва още в отчета.

Експертите на центъра акцентират, че виновността за случая би трябвало да се преглежда от всички вероятни страни, без да се трансферира напълно на най-удобния отговорен, а точно умрелия при случая лидер.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР