Две са жертвите от тежката катастрофа край Симитли
Две са жертвите от тежката злополука край Симитли, оповестява Нова телевизия. Кола, ръководена от 60-годишна жена, се вряза в спрял камион.
По първични данни при изпреварване автомобилът се блъснал в друга кола и навлизайки в лентата за насрещно придвижване, се е блъснал в камион, който бил паркиран в отбивка на пътя.
Загинали са 60-годишната жена зад кормилото и 53-годишният ѝ сателит.
Интензивен беше трафикът по главните пътни артерии в страната след поредицата почивни дни. Най-натоварено обичайно беше придвижването в посока София по автомагистралите „ Тракия “, „ Хемус “ и „ Струма “. Припомняме, че от 12:00 до 20:00 часа беше въведена възбрана за придвижване на тежкотоварни коли над 12 тона, пътуващи към столицата по трите автомагистрали.




