Две са жертвите от тежката катастрофа край Симитли, съобщава Нова

...
Две са жертвите от тежката катастрофа край Симитли, съобщава Нова
Коментари Харесай

Две са жертвите от тежката катастрофа край Симитли

Две са жертвите от тежката злополука край Симитли, оповестява Нова телевизия. Кола, ръководена от 60-годишна жена, се вряза в спрял камион.

По първични данни при изпреварване автомобилът се блъснал в друга кола и навлизайки в лентата за насрещно придвижване, се е блъснал в камион, който бил паркиран в отбивка на пътя.

Загинали са 60-годишната жена зад кормилото и 53-годишният ѝ сателит.

Интензивен беше трафикът по главните пътни артерии в страната след поредицата почивни дни. Най-натоварено обичайно беше придвижването в посока София по автомагистралите „ Тракия “, „ Хемус “ и „ Струма “. Припомняме, че от 12:00 до 20:00 часа беше въведена възбрана за придвижване на тежкотоварни коли над 12 тона, пътуващи към столицата по трите автомагистрали.

Източник: vijti.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР