Две от плейофните серии в НБА приключиха, вижте резултатите
Две от сериите от първия кръг на плейофите в НБА завършиха тази нощ.
В Източната конференция Ню Йорк Никс опустоши със 140:89 като посетител Атланта Хоукс в мач №6 и подряза крилете на “Ястребите ”, елиминирайки ги с 4-2 победи.
Серията сред Бостън Селтикс и Филаделфия 76ърс пък стигна до решававащ седми мач, който ще бъде в “TD Garden ” в Бостън. В шестия дуел Сиксърс надделяха “Келтите ” вкъщи със 106:93. Резултатът в тази серия е 3-3.
На Запад пък Минесота Тимбъруулвс довърши първенеца за 2023 година Денвър Нъгетс. “Горските вълци ” надиграха “Златните буци ” със 110:98 като домакини и отстраниха Никола Йокич и компания с 4-2 победи.
В Източната конференция Ню Йорк Никс опустоши със 140:89 като посетител Атланта Хоукс в мач №6 и подряза крилете на “Ястребите ”, елиминирайки ги с 4-2 победи.
Серията сред Бостън Селтикс и Филаделфия 76ърс пък стигна до решававащ седми мач, който ще бъде в “TD Garden ” в Бостън. В шестия дуел Сиксърс надделяха “Келтите ” вкъщи със 106:93. Резултатът в тази серия е 3-3.
На Запад пък Минесота Тимбъруулвс довърши първенеца за 2023 година Денвър Нъгетс. “Горските вълци ” надиграха “Златните буци ” със 110:98 като домакини и отстраниха Никола Йокич и компания с 4-2 победи.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




