Две ученици се борят за живота си, след като въдиците се удариха в кабели с високо напрежение
Две млади момчета се борят за живота си, откакто въдиците им удариха електрически кабели с високо напрежение.
Един от младежите скочи с пръта си, който докосна електропровод с високо напрежение в съветския град Чапаевск. Сега те са в болница след ужасяващия случай, който стана, откакто се върнаха вкъщи от лов на риба.
Славен гърмеж и голяма дъгова мълния бяха уловени на видео, което повали двете момчета и техния другар. Единият е получил 85 % изгаряния на тялото от случая. Друг е с 45 % изгаряния. Третият, наименуван Максим Б, беше повален, само че по-късно по знамение стана и избяга незасегнат от сцената.
Двете момчета в болница са именувани като Халмат В и Данила Т. Състоянието им е разказано като „ извънредно тежко “. Тийнейджърите на 14 и 15 години бяха убити от ток, до момента в който се връщаха от лов на риба в първия ден от лятната си почивка.
Свидетел сподели: „ Първо си помислихме, че са били ударени от дрон. “ Електрическият удар направил „ заплашителен п...
Прочетете целия текст »




