Две команди на "Ботев" /Враца/ изиграха днес отложените си срещи

...

Ботев /Враца/ записа равенство и загуба при U11 и U15

Две команди на "Ботев " /Враца/ изиграха през днешния ден отсрочените си срещи от 7-ия кръг в зона „ Велико Търново “ като посетители на "Етър " /Велико Търново/. Двубоят при U11 приключи 3:3. Още в 1-та мин. Кристиян Грозданов шакира дребните „ боляри “ с гол за след независим пробив. Домакините стигнаха до цялостен поврат с попадения в 10-та и 15-та мин. Интригата в първата част още не бе завършила, на сцената още веднъж излезе Грозданов и с шутове от границата на наказателното поле в 25-та и 27-та мин. осъществя за 2:3. Грешка при изнасянето на топката през втората част от гостите, разреши на великотърновци да изравнят за крайното 3:3.
Срещата при U15 също бе доста равностойна, само че шансът се усмихна на "Етър ", който вкара единствения гол в мача в средата на втората част. Лошите атмосферни условия попречиха на футболистите и от двата отбора да разкрият в цялостна степен опциите си.
Източник: bulnews.bg