Две коли се удариха във Враца, научи BulNews. Инцидентът е станал

...
Две коли се удариха във Враца, научи BulNews.
Инцидентът е станал
Коментари Харесай

Инцидент на пътя! Две коли се натресоха във Враца, има ранени

Две коли се удариха във Враца, научи BulNews.
Инцидентът е станал към 17.40 часа през вчерашния ден, на бул. " Васил Кънчов ".
Заради транспортния безпорядък в петъчния ден, в целия град имаше голям трафик от транспортни средства. В колоната от коли край " Лидл " при автогарата, 33-годишен врачанин със " Сузуки " не спазил нужната отдалеченост и блъснал лек автомобил " Мазда ", зад кормилото на който бил 72-годишен от село Згориград. С дядото се возела и 69-годишна жена.
На мястото пристигнали кола за спешна помощ и полиция.
По данни на Министерство на вътрешните работи, хората в " Мазда " -та са ранени. Водачът е с травма на коляното на десния крайник, като е бил превозен със профилирания транспорт до локалната болница, където лекари му създали обзор и проучвания. Пътничката се оплакала пред медицинския екип от болки в коляното, прегледана е и е освободена.
Двамата водачи са били тествани за приложимост на алкохол, пробите са негативни.

Снимката е илюстративна.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР