От последните минути! Две коли се удариха на оживен булевард в центъра на Враца /снимки/
Две коли са се блъснали на един от най-оживените булеварди в централната част на Враца – „ Мито Орозов “, видя единствено екип на организация BulNews.
Инцидентът е отпреди минути, под парк ДНА. Сблъскали са се „ Шевролет “ и „ Ауди “, и двете с врачански регистрации.
По първична информация, дребната кола, която е карана от млада жена, идвала от директната до парка. Тя обаче не спряла на знак „ Стоп “ и лишила преимуществото на движещото се по булеварда в посока светофарите на „ Руски “ „ Ауди “.
Последвал нечовечен конфликт, при което „ Шевролет “-ът се завъртял и се качил на тротоара. Цяло знамение е, че в този миг там не са минавали пешеходци, тъй като е можело да се стигне до огромна покруса.
За благополучие, участниците в ПТП-то са невредими. Нанесени са съществени материални вреди по колите, като „ Ауди “-то е със смачкана предна част, излезли са еърбеците му. Другата кола е с провали в дясната част.
На местопроизшествието дойде екип на полицията, който документира случая. Униформените направиха проба с дрегер на водачите.
Преди минути „ Ауди “-то, което беше посред шосето, бе преместено, с цел да не пречи на придвижването. Все отново, съветваме водачите да карат с нараснало внимание в региона.
Инцидентът е отпреди минути, под парк ДНА. Сблъскали са се „ Шевролет “ и „ Ауди “, и двете с врачански регистрации.
По първична информация, дребната кола, която е карана от млада жена, идвала от директната до парка. Тя обаче не спряла на знак „ Стоп “ и лишила преимуществото на движещото се по булеварда в посока светофарите на „ Руски “ „ Ауди “.
Последвал нечовечен конфликт, при което „ Шевролет “-ът се завъртял и се качил на тротоара. Цяло знамение е, че в този миг там не са минавали пешеходци, тъй като е можело да се стигне до огромна покруса.
За благополучие, участниците в ПТП-то са невредими. Нанесени са съществени материални вреди по колите, като „ Ауди “-то е със смачкана предна част, излезли са еърбеците му. Другата кола е с провали в дясната част.
На местопроизшествието дойде екип на полицията, който документира случая. Униформените направиха проба с дрегер на водачите.
Преди минути „ Ауди “-то, което беше посред шосето, бе преместено, с цел да не пречи на придвижването. Все отново, съветваме водачите да карат с нараснало внимание в региона.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




