Две жени и един мъж са били открити мъртви в

...
Две жени и един мъж са били открити мъртви в
Коментари Харесай

15-годишно момиче, жена и мъж са мъртви след любовен триъгълник в Угърчин

Две дами и един мъж са били открити мъртви в общежитие в Угърчин. Сигналът е подаден през нощта.

Драмата се разиграла след зародил спор сред няколко души, които били в общежитието. По първична информация става дума за любовен триъгълник, съобщи Нова, базирайки се на свои източници. 

При зародилия скандал мъж е нападнал с нож жена и различен мъж. Нанесъл им е смъртоносни пострадвания. 15-годишно момиче, което е станало очевидец на случката, е скочило от терасата. Тя евентуално е умряла от рухването. 

На място е пристигнала полиция и незабавна помощ. Задържан е и един обвинен. В общежитието се настаняват хора в затрудено състояние. Засега не е ясно какви тъкмо са били връзките сред участниците в нещастието. 
Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР