Две години в затвора при първоначален строг режим ще лежи

...
Две години в затвора при първоначален строг режим ще лежи
Коментари Харесай

2 г. решетки и 10 бона глоба за сирийски бандит в Свиленград

Две години в пандиза при първичен непоколебим режим ще лежи за трафик на хора 25-годишен сириец. Той би трябвало да заплати и 10 000 лв. санкция. Това реши районният съд в Свиленград, откакто утвърди съглашение сред прокуратурата и призналият се за отговорен чужденец. Определението е дефинитивно и наказването влиза незабавно в действие.

Както към този момент писахме, младият мъж бе задържан, дружно със 7 свои сънародници. Гранични служители на реда ги засякоха в региона на любимецкото село Вълче поле. 25-годишният мъж бил лидер на групата. В следствие станало ясно, че той е осъждан за обир и след изтърпяване на ефикасното наказване той бил освободен през 2019 година

В края на предишния месец сириецът превел сънародниците си с лодка от Турция в Гърция, а по-късно влезнали пешком в България. Чужденците трябвало да стигнат до Харманли, а трафикантът да получи по 400 евро от всеки в групата.

Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР