Две деца загинаха в тежка катастрофа
Две деца са починали в тежка злополука в събота по здрач. Това съобщи шефът на Националната полиция Христо Терзийски.
Той уточни, че четири малолетни деца са пътували с кола от село Кирчево до Ловеч. Загиват две малолетни деца - 15 -годишно, което е карало колата и друго, което се е возило. Трето е в болница в тежко положение.
Пътно-транспортните катастрофи са заплашителен камшик са заплашителен камшик. Като родители и общество не трябва да позволяваме малолетни деца безотговорно да се качват и да ръководят коли. Допускаме това да продължава да се случва, акцентира комисар Терзийски.
Той обърна внимание върху големия проблем с злополуките по нашите пътища.
Той уточни, че четири малолетни деца са пътували с кола от село Кирчево до Ловеч. Загиват две малолетни деца - 15 -годишно, което е карало колата и друго, което се е возило. Трето е в болница в тежко положение.
Пътно-транспортните катастрофи са заплашителен камшик са заплашителен камшик. Като родители и общество не трябва да позволяваме малолетни деца безотговорно да се качват и да ръководят коли. Допускаме това да продължава да се случва, акцентира комисар Терзийски.
Той обърна внимание върху големия проблем с злополуките по нашите пътища.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




