Две деца се озоваха в УМБАЛ-Бургас след падане с електрическа тротинетка
Две деца са потърпевши при рухване с електрическа тротинетка в Бургас, осведомиха от пресцентъра на.
Злополуката е станала към 13:22 часа през вчерашния ден на кръстовището на бургаските улици „ Кунка Драгоева “ и „ Жечка Карамфилова “ в кв. „ Рудник “. Според първичните данни 14-годишно момче от квартала е возило 13-годишно приятелче с електрическа тротинетка, когато е изгубило надзор и е аварирало, падайки на пътното платно.
След случая двамата младежи са отведени в УМБАЛ-Бургас , където е установено, че лидерът е с охлузни рани по тялото и фрактура на кутрето на дясната ръка /прегледан е и освободен за домашно лекуване, без заплаха за живота/, а неговият другар е с охлузни рани по тялото и фрактура на лявата ръка. След обзор и той е освободен за домашно лекуване, без заплаха за живота.
Присъединете се към нашия
Абровски за рокадата в БАБХ: Всяко ръководство има право на собствен екип




