Две деца са пострадали при падане с електрическа тротинетка в

...
Две деца са пострадали при падане с електрическа тротинетка в
Коментари Харесай

Две деца се озоваха в УМБАЛ-Бургас след падане с електрическа тротинетка

Две деца са потърпевши при рухване с електрическа тротинетка в Бургас, осведомиха от пресцентъра на.

Злополуката е станала към 13:22 часа през вчерашния ден на кръстовището на бургаските улици „ Кунка Драгоева “ и „ Жечка Карамфилова “ в кв. „ Рудник “. Според първичните данни 14-годишно момче от квартала е возило 13-годишно приятелче с електрическа тротинетка, когато е изгубило надзор и е аварирало, падайки на пътното платно.

След случая двамата младежи са отведени в УМБАЛ-Бургас , където е установено, че лидерът е с охлузни рани по тялото и фрактура на кутрето на дясната ръка /прегледан е и освободен за домашно лекуване, без заплаха за живота/, а неговият другар е с охлузни рани по тялото и фрактура на лявата ръка. След обзор и той е освободен за домашно лекуване, без заплаха за живота.

Присъединете се към нашия 

Абровски за рокадата в БАБХ: Всяко ръководство има право на собствен екип

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР