Две деца от школата на Славия са загинали на АМ

...
Две деца от школата на Славия са загинали на АМ
Коментари Харесай

В трагедията на Тракия загинаха две деца от школата на Славия

Две деца от школата на Славия са починали на Автомагистрала " Тракия " на път към морето. Собственикът на най-стария столичен клуб Венцеслав Стефанов разгласи едномесечен печал за академията на " белите ".

" Загинаха две деца от нашата школа... Треньорът Иван Терзийски е в тежко положение. Отивали са за присъединяване в шампионат в Албена. Съсипан съм, всички сме почернени... Тези дечица в никакъв случай няма да бъдат забравени! Искрено се надявам да са на едно по-добро място... Съболезнования на фамилиите им! Тир навлиза в насрещното и опустошава автомобила. Обявявам едномесечен печал за академията на Славия ", съобщи с горест Венци Стефанов.

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР