Двамата синове на Диого Жота ще се присъединят към талисманите

...
Двамата синове на Диого Жота ще се присъединят към талисманите
Коментари Харесай

Ливърпул със страхотен жест към семейството на Диого Жота

Двамата синове на Диого Жота ще се причислят към талисманите на " Анфийлд ", за дуела на Ливърпул против Уулвърхемптън Уондърърс в мач от британската Висша лига в събота следобяд.

Португалецът, който игра и за двата клуба, си отиде от този свят едвам на 28-годишна възраст, откакто претърпя пътен случай.

Ливърпул към този момент извади от приложимост номер 20, с който Жота игра на " Анфийлд ". Нападателят дойде в редиците на мърсисайдци точно от Уулвс през 2020.

" Връщайки се към всичко, което се случи през миналите 12 месеца, се изпълвам с доста страсти. Говорейки за фамилията на Диого Жота, то за първи път ще бъде без него на Коледа. Надявам се любовта, която Диого продължава да генерира, носи най-малко дребна разтуха на околните му в тези светли празници. Това възприятие на загуба ще бъде изключително мощно в събота, несъмнено, защото това ще е първият път, в който двата британски клуба на Диого ще се изправят един против различен след трагичната му кончина. Подобно на нас, Уулвс също бяха доста афектирани от загубата на футболиста и индивида Диого Жота, тъй че мислите ми не престават да бъдат и с тях ", показа мениджърът на Ливърпул Арне Слот.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР