Двамата мъже се взеха за гангстери, но на бързо бяха

...
Двамата мъже се взеха за гангстери, но на бързо бяха
Коментари Харесай

Гангстери край Цалапица: Арестуваха двама, стреляли в движение от автомобил

Двамата мъже се взеха за гангстери, само че на бързо бяха задържани и преспаха в ареста. Около 20 ч. през вчерашния ден автопатрул бил ориентиран към сигнал за създадени изстрели във въздуха от преминаващ лек автомобил „ Мерцедес “ в сектора сред Цалапица и Стамболийски. След бърза реакция служители на реда от Стамболийски задържаха двама мъже за жестоко нарушаване на публичния ред.
Прочетете още
На улица в града колата била спряна наложително, а инспекцията открила самоличността на лидера и негов сателит - престъпно проявени поданици на старозагорска област.

Изяснено е, че по време на придвижване те стреляли с газов револвер, легално добит от единия от мъжете. Оръжието и 23 патрона са конфискувани и приобщени към материалите по формираното бързо произвеждане.

Двамата са отведени за период до 24 часа в полицейския арест. За случая е известен дежурен прокурор от Районна прокуратура – Пловдив.
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР