Двамата футболисти, които пропуснаха първия пролетен мач на ЦСКА заради

...

Марселино и Бусато се завръщат сред титулярите на ЦСКА

Двамата футболисти, които пропуснаха първия пролетен мач на ЦСКА поради наказване - Марселино Кареасо и Густаво Бусато, ще се завърнат в титулярния състав на Нестор Ел Маестро за гостуването на Черно море в събота от 15:15 часа. Бразилецът ще се завърне под рамката, откакто през есента записа цялостен актив от 1800 минути в 20-те турнирни дуела на " алените ". Той ще размени Димитър Евтимов, който пък се оправи съвършено със задачата да го замести при класическата победа над Ботев (Враца), написа " Тема спорт ".

Сред 11-те ще бъде и Марселино Кареасо за сметка на Улаус Скаршем. Норвежецът записа цялостни 90 минути в дебюта си с алената фланелка, само че към момента не се е приспособил към стила на отбора. Той ще остане на аварийна пейка във Варна и ще чака късмет през второто полувреме. Кареасо има 1 мач и 1 гол на " Тича " при успеха на ЦСКА с 2:0 на 12 ноември 2022 година.