Арестуваха двама ученици, нападнали мъж в София
Двама възпитаници - на 16 и 17 години, са били арестувани от служители на реда в столичното 9-о районно управление (на МВР) за обир на мъж в София. Те са престъпно проявени, а нападението е станало тази нощ.
На 16 април, към 03:15 часа, в районното ръководство е получен сигнал за обир в столичния квартал „ Люлин ". По първични данни причинителите нападнали мъж на 54 години, нанесли му побой и лишили чантичка с персонални документи и тонколона.
След неотложно подхванатите издирвателни и заградителни дейности, 15 минути по-късно полицейските чиновници открили и задържали причинителите – двама престъпно проявени младежи на 16 и 17 години. У тях са открити и инкриминираните движимости, предмет на закононарушението.
Предстои отчет на събраните материали в прокуратурата.
На 16 април, към 03:15 часа, в районното ръководство е получен сигнал за обир в столичния квартал „ Люлин ". По първични данни причинителите нападнали мъж на 54 години, нанесли му побой и лишили чантичка с персонални документи и тонколона.
След неотложно подхванатите издирвателни и заградителни дейности, 15 минути по-късно полицейските чиновници открили и задържали причинителите – двама престъпно проявени младежи на 16 и 17 години. У тях са открити и инкриминираните движимости, предмет на закононарушението.
Предстои отчет на събраните материали в прокуратурата.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




