Двама тийнейджъри от Видинско се смляха от бой, съобщиха от

...
Двама тийнейджъри от Видинско се смляха от бой, съобщиха от
Коментари Харесай

Истории от Северозапада! Двама тийнейджъри от Видинско се спукаха от бой

Двама младежи от Видинско се смляха от пердах, оповестиха от полицията.
Екшънът се разиграл нощес в Ново село. Сигнал за случилото се е подаден в 20.15 часа на незабавния телефон 112. Обадилият се декларирал, че абсурдът, който прераснал в юмручна кавга, е в къща на ул. „ Архитект Илия Попов “ сред двама малолетни – на 15 и 16 години.
След сигнала на мястото дошъл екип униформени и кола за спешна помощ. Медиците прегледали на място биткаджийте и ги транспортирали до Спешното във Видин. При прегледите медиците установили и при двамата фрактури на горни крака и охлузвания по лицата. След оказана здравна помощ те били освободени за домашно лекуване.
Работата на проверяващите продължава в границите на формирано по случая в Районно управление-Видин досъдебно произвеждане.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР