Двама полицаи и четирима дилъри са арестувани в Стражица при

...
Двама полицаи и четирима дилъри са арестувани в Стражица при
Коментари Харесай

Арестуваха двама полицаи в Стражица, прикривали дилъри

Двама служители на реда и четирима дилъри са задържани в Стражица при акция на ГДБОП и отдел " Вътрешна сигурност ". 

Полицаите са прикривали дилърите. 

Операцията в ход и обиските ще продължат и през нощта в област Велико Търново, заяви Българска национална телевизия, базирайки се на информация от прокуратурата. 

Очаква се повече детайлности за акцията и задържаните да бъдат оповестени в петък. 

Преди по-малко от месец двама служители на реда бяха задържани и в София. Александър Цонев Станев и Еджевит Хюсеин Осман са продавали амфетамини, марихуана и други наркотични субстанции на наркодилъри, които пък ги разпространявали на дребно в обслужвания от служителите на реда регион.

Едновременно с това чиновниците събирали от всеки дилър по 2000 лв. „ такса успокоение “ месечно. Онези, които отказвали да заплащат таксата, били заплашвани с арест, формиране на преписки и досъдебни производства.
Източник: offnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР